Hakkımızda

Hakkımızda

ERGÜL OSGB

Ülkemizin en büyük problemlerinden biri olan ve yetişmiş insanlarımızı çok kolayca kaybettiğimiz iş kazalarını önleme konusunda çeyrek asrı aşan iş dünyası tecrübe ve bilgi birikimine sahip uzmanlarca kurulmuştur.

ERGÜL Ortak Sağlık ve Güvenlik Birimleri olarak iş sağlığı ve güvenliği mevzuatı kapsamındaki iş güvenliği uzmanlığı, işyeri hekimliği danışmanlık hizmetleri, eğitim, risk değerlendirmesi, teknik kontroller ve sağlık kontrolleri ile birlikte son teknoloji ile donatılmış “Mobil sağlık aracı” ile röntgen filmlerinin çekimi (dijital sistem), işitme testleri, solunum fonksiyonu testleri, portör muayeneleri ve diğer faaliyetleri işyerlerinin çalışma şartları ve isteklerine uygun olarak ülke çapında gerçekleştiriyoruz.

ERGÜL Ortak Sağlık ve Güvenlik Birimleri:

1) Şeyhmüftü Mah. Balıkesir Cad. No.119 Mustafakemalpaşa / BURSA ve

2) Tabaklar Mah. Sadık Yılmaz Cad. No.6 Karacabey / Bursa adreslerinde hizmet vermektedir.

Uzman kadro eşliğinde eğitim ve risk değerlendirmesi faaliyetleri:

İş sağlığı ve güvenliği kapsamında gerçekleştirilen eğitimler ve risk analizi faaliyetleri, konusunda çeyrek asırdan fazla bilgi, beceri birikimine sahip eğitim formasyonlu tecrübeli ve iş güvenliği uzmanı olan eğitimciler tarafından verilmektedir.

Bu günlere nasıl geldik?

2007 yılında “ISGUVENLIGIUZMANI.COM EGITIM, RISK ANALIZI ve DANIŞMANLIK SIRKETI” adıyla şahıs şirketi olarak Bursa’da kurulmuş ve kapsama alanını geliştirerek ülke çapında hizmet vermeye başlamıştır.

2013 yılında değişen mevzuat kapsamında kendini yenilemiş ve “ERGÜL Ortak Sağlık Güvenlik Birimi ve Danışmanlık Hizmetleri Ltd.Şti” olarak Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı, İş Sağlığı ve Güvenliği Genel Müdürlüğü’nden yetki almış ve Ortak Sağlık ve Güvenlik Birimi unvanıyla hizmetlerine devam etmiştir.

Edirne’den Diyarbakır ve Şanlıurfa’ya, Antalya’dan Giresun’a, İzmir’den Artvin-Murgul’a kaçkar dağlarına kadar hizmetlerimizi ulaştırdık. İş güvenliği konusunda bilgi paylaşımını esas alan “İş Sağlığı ve Güvenliği Forum Alanı”nı oluşturduk ve konuya duyarlı üyelerin katkılarıyla alanında ülkenin en zengin forum sitesini hayata geçirdik.

TRT’de programlar yaparak kamuoyunu da iş güvenliği konularında aydınlatmaya çalıştık.

Geldiğimiz noktada “ERGÜL Ortak Sağlık ve Güvenlik Birimleri” olarak iş sağlığı ve güvenliği alanında;

  • İş güvenliği uzmanlığı danışmanlığı,
  • İşyeri hekimliği danışmanlığı,
  • Sağlık personeli ile
  • İşe giriş ve periyodik sağlık hizmetlerini yerine getirmeye devam ediyoruz.

Mobil sağlık aracı:

Son teknoloji ile donatılmış aracımızla röntgen filmlerinin çekimi (dijital sistem), işitme testleri, solunum fonksiyonu testleri, portör muayeneleri ülke çapında gerçekleştiriyoruz. Röntgen filmleri DVD ortamında hazırlanmaktadır.

Sizlerin memnuniyetleri devam ettiği müddetçe enerjimizi bu yolda harcamaya devam edeceğiz.

Saygılarımızla

İletişim Bilgilerimiz:

ERGÜL Ortak Sağlık ve Güvenlik Birimi 

1) Şeyhmüftü Mah. Balıkesir Cad. No.119 Mustafakemalpaşa / BURSA ve

Tel: 0224 613 3674

2) Tabaklar Mah. Sadık Yılmaz Cad. No.6 Karacabey / Bursa

Tel: 0224 676 9674

E.mail: bilgi@ergulosgb.com

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>